top of page

SİPARİŞ ve ÖDEME

ÖDEMEYİ NASIL YAPABİLİRİM?

Ödemenizi sipariş aşamasında sunulan seçeneklerden birini kullanarak yapabilirsiniz. Ödeme esnasında Siparişinizde yer alan isim, soy isim ve sipariş numaranızı belirtmeyi lütfen unutmayınız. 

  • KREDİ KARTI , BANKA KARTI , HAVALE/EFT 
     

  • Havale/EFT Banka Bilgileri:
    DOLİDE TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

       

Banka: İŞ BANKASI 

IBAN(TRY): TR65 0006 4000 0011 3620 1317 65

 

KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

Anlaşmalı olduğumuz kredi kartlarına taksit imkanı sunuyoruz. 

ÖDEME GÜVENLİĞİNİ 

Güvenlik önlemi olarak satınalma işlemlerinde SSL kullanıyoruz. DOLİDE hiç bir şekilde kredi kartı veya izin vermediğin kişisel bilgilerini saklamaz, 3. kişilerle paylaşmaz.

SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM?

Siparişiniz kargoya verilmediği sürece istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal etmek için sipariş numaranız ile birlikte info@dolide.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

 

Siparişiniz kargoya verildikten sonra siparişinizi iptal etmek isterseniz, kargonun size ulaşmasını bekleyip, kargoyu teslim almayıp iade talebinizi info@dolide.com adresine mail olarak iletebilirsiniz. Kargo elimize ulaştığında ödemeniz tarafınıza satın alma işlemi sırasında kullandığınız yöntem ile iade edilecektir. 

SİPARİŞİMİ VEREBİLMEM İÇİN ÜYE OLMAM GEREKİYOR MU?

Üye olmadan da istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Üye olduğunuzda bir çok indirim ve kampanyadan yararlanabilir, yeni ürünlerden haberdar olabilirsiniz. 

SİPARİŞ VERDİM, NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Siparişinizi, üye girişi yapıp profilinize girdikten sonra "Siparişlerim" sekmesinden takip edebilirsiniz ya da sipariş numaranız ve siparişi verirken kullandığın emailinizi kullanarak siparişlerim sayfasından da takip edebilirsiniz

Sorularınız için info@dolide.com adresine mail gönderebilirsiniz. 

bottom of page